Medyada Biz

AZMİ ATİLANIN İŞLETMECİLİĞİNDE Kİ;

ATİLA ŞARKÜTERİ TUFANBEYLİLİLERİN AK YÜZÜ

07.02.2011

 

 

AZMİ ATİLA’NIN İŞLETMECİLİĞİNDE Kİ;

“ATİLA ŞARKÜTERİ

TUFANBEYLİLİLERİN AK YÜZÜ”

 Adana’ya tam tamına 196 km mesafede 3,5 saatlik yolu ile Adana’nın en uzak ve en son ilçesi dir TUFANBEYLİ. Dillere Destan ŞAR Harabeleriyle meşhurdur. Bir Tarafı Sarız, Bir Tarafı Göksun. Ama burası Adana’nın ilçesi. Çerkezi, Kürdü, Alevisi ve Avşarının birlikte barış içerisinde yaşadığı uhdesinde birçok özelliği bulunduran ilçesidir TUFANBEYLİ. Bakmayın bol keseden sallayan tanınmış üfürükçüleri çok olsada memleket faydası olan bir elin parmakları kadar az sayıda insanı var TUFANBEYLİ’NİN.

İşte bu güzide ilçede 36 yıllık kadim bir dostumuz var Çerkez kökenli Azmi Atila.Sağlam bir dost, sağlam bir arkadaş sağlamda bir memleket severdir. Gazetecilikten gelme. Çok meşakkatli dönemler geçirdi ama kimseye boyun eğmedi, beklide bu yönüyle o en önemli dostlarımızdandır. Mekanı cennet çokta kıymete paha bir değer olan ve şuan dualar yolladığımız Çerkez Remzi Atila’nın evladıdır Azmi Atila. Sebebi hikmeti kendinde saklı değerlerden dolayı doğup büyüdüğü memleketi Tufanbeyli’de kaldı. Oysa bir dönem çokta popüler gazeteciydi ve akıllı bir haberciydi ama kısmet diyelim. Hasılı, Uzunca bir zamandır da aile unvanını verdiği ve Tufanbeylilerle özdeşleşen , Saimbeyli caddesi Belediyenin altında ki ATİLA ŞARKÜTERİ’NİN işletmeciliğini yapmaktadır Azmi Atila.

ATİLA ŞARKÜTERİ’ DE hijyenik, damak zevki ve tamamen organik ürünlerin bulunduğu hoş bir mekan ve hatta uğrak yer. Kahvaltı salonu var. Çokta iyi. En üst düzeyden en alt tabakaya kadar her kesimin günlük uğradığı bir mekan Azmi Atila’nın ATİLA ŞARKÜTERİ. Hoş sohbetler, kulisler bir çok güzellikler burada yaşanır. Üstelikte herkeseye uygundur. Eh yani TUFANBEYLİ’ye uğranırda Azmi Atilla’ya uğranmaz mı? Dile kolay AZMİ ATİLA’NIN İŞLETMECİLİĞİNDE Kİ; “ATİLA ŞARKÜTERİ GÜLER YÜZLÜ  VE İKRAMLARIYLA TUFANBEYLİLİLERİN AK YÜZÜ” Lütfen Uğrayın. 0533-335 88 61 numaralı bir telefonla Alo demeniz kafi. Dostluk ve damak zevki burada. Afiyet olsun. Hoş buraya uğrak verenlerden biride fotoğraflarda görüldüğü üzere Kaymakamlıktan gelme Adana İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Remzi Oğuz Yılmaz ve gazeteci-yazar ve siyaset bilimci Yaşar Kara.

 

© 2018 atilasarkuteri

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon
0
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now